Sawin Optyka – Optometria
Galeria

Nasze salony

Salon w Wołowie

Salon Optyczny SAWIN Optyka-Optometria Ul. Piłsudskiego 40, 56-100 Wołów Tel. 71 389-58-60 Czynny pon-pt 9:00-17:00

Salon w Brzegu Dolnym

Salon Optyczny SAWIN Optyka-Optometria Ul. Tęczowa 11, 56-120 Brzeg Dolny Tel./fax 71 319-66-15 Czynny pon-pt. 9:30-17:30

Nasze gabinety

Gabinet w Wołowie

Gabinet mieści się na piętrze nad Salonem Optycznym

Gabinet w Brzegu Dolnym

Gabinet znajduje się bezpośrednio przy Salonie Optycznym

Optometria – Terapia widzenia

Optometria

Sprzęt i techniki badania optometrycznego. Zdjęcia pokazują niektóre z wykorzystywanych w naszych gabinetach technik oraz nowoczesny sprzęt, na którym badania są przeprowadzane.

Terapia widzenia - VT

Sprzęt i techniki stosowane w terapii widzenia. Używamy narzędzi do VT produkcji najlepszej firmy światowej - Bernell (USA).

Oprawy okularowe

Ray Ban

Ray Ban to marka, która nie potrzebuje nie potrzebuje rekomendacji. Zawiera w sobie kwintesencję klasycznej mody okularowej w najlepszym wydaniu. Amerykańska legenda dziś dostępna także dla Ciebie w naszych salonach!

Vogue

Vogue to synonim smaku, elegancji i kobiecości. Marka, która od kilkudziesięciu lat zajmuje pierwsze miejsce w świecie mody i szyku. Vogue nie szokuje, nie stara się być tym czym nie jest. Vogue dyskretnie, ale nieodparcie uwodzi. To marka dla pań, które nie muszą sobie dodawać kobiecości - tak jak najlepsze perfumy.

Davidoff

Produkty DAVIDOFF to autentyczność, jakość i perfekcyjne wykonanie. Znakiem rozpoznawczym marki DAVIDOFF jest dyskretna elegancja, pragnienie bycia najlepszym i nieustanne dążenie do perfekcji.

Jaguar

Tradycyjnie już marka JAGUAR kojarzy się z luksusem, elegancją, najwyższą jakością i ekskluzywnością. Trzymając się tych założeń nowa kolekcja oprawek optycznych JAGUAR łączy unikalny i luksusowy design z mistrzowskim wykonaniem.

Joop

Wyczucie stylu i ducha czasu, niezależność i jednocześnie wyznaczanie nowych trendów to filary, na których JOOP! zbudował swój wyróżniający i spójny wizerunek, stając się jedną z najważniejszych niemieckich i międzynarodowych marek.

Morgan

W świecie mody MORGAN ma ugruntowaną pozycję marki uosabiającej francuską zmysłowość i łączącej seksowny styl z paryskim szykiem. Okulary słoneczne i oprawki korekcyjne MORGAN są doskonałym i niezastąpionym uzupełnieniem niekonwencjonalnych kolekcji ubrań firmy MORGAN.

Menrad

Kolekcja oprawek firmy Menrad swój sukces zawdzięcza przemyślanej strategii rozwoju produktu oraz wyczuciu stylu, nowoczesnemu wzornictwu i oryginalnej kolorystyce. Kolekcja skierowana jest do klientów ceniących wysoką jakość i komfort noszenia, jak również niepowtarzalną elegancję i modne wzornictwo.

Kaos

Według deklaracji twórców kolekcji: "Kaos zadziwia i zmienia tradycyjne wzornictwo poprzez kalejdoskop barw i pęd wrażeń. Linia ta łączy rzeczywistość i fikcję, przywodząc skojarzenia z postaciami z futurystycznego komiksu"

LaMatta

Styliści LaMatty twierdzą, iż jest ona synonimem uwodzicielstwa i uroku, który intryguje, oczarowuje i niepokoi. Nowa linia oferuje agresywną atmosferę w doskonałej harmonii z dotychczasową filozofią kolekcji. Zaokrąglone kształty, żywe kolory i niespokojne wzory sprawiają, iż kolekcja ta jest prawdziwie wyjątkowa.

Bodyych

Polska kolekcja świeżych, niebanalnych wzorów firmowana przez Andrzeja Bodycha. Świetne wzornictwo w przystępnej cenie.

Okulary przeciwsłoneczne

Ray Ban Sun

Wayfarer, Clubmaster, Aviator - któż nie słyszał o tych ikonicznych kolekcjach?... Klasyka, jakość, ponadczasowy design. I marka Ray Ban, która mówi sama za siebie.

Vogue Sun

Elegancja i klasyczny szyk marki Vogue jeszcze bardziej uwidacznia się w kolekcji okularów przeciwsłonecznych. To ponadczasowa esencja kobiecości.

Davidoff Sun

Marka okularów przeciwsłonecznych dla najbardziej wymagających.

Jaguar Sun

Dynamika, pewność siebie, bezkompromisowość - to cechy kolekcji przeciwsłonecznej spod znaku Jaguara.

Joop Sun

Odważne, nieszablonowe, zwariowane. Modele z kolekcji Joop są świeże i wyzywające, zarówno te całkiem nowoczesne, jak i te klasyczne "à rebours".

Morgan Solaire

Kwintesencja klimatów znad Sekwany zmieszana z powiewem orzeźwiającej bryzy znad Lazurowego Wybrzeża - c'est la France!

Belutti

Belutti - marka o włoskich korzeniach. Okulary Belutti przeznaczone są dla eleganckich kobiet oraz mężczyzn, którzy lubią skupiać na sobie uwagę otoczenia. Charakteryzuje je modny design, nowoczesne kształty i intrygujące detale zdobiące zauszniki. Duża ilość modeli pozwala każdemu dobrać coś idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Solano

Solano – okulary dla przekonanych, że warto żyć równie szybko, jak czas – a przy tym przyjazne i przyjemne w obcowaniu. Ambitne i niezwykłe, niewysilone, ale i niebanalne. Okulary na najwyższym poziomie, przebiegającym na granicy znanego, gdzie przenika się to, co oszałamiające i to, co tajemnicze: fason, gust, elegancja, emocje.