Sawin Optyka – Optometria
Oprawy okularowe

bambus1Naszym motto jest:

«DESIGN i JAKOŚĆ».

W naszych Salonach nie musicie Państwo wydać majątku, by zaopatrzyć się w modną, atrakcyjną i trwałą oprawkę. Polskie kolekcje: Bodyych, Liw Lewant, Success, Sonata, Solano, Belutti i wiele innych zapewniają możliwość uzyskania świetnej relacji jakości do ceny.

Mamy jednakże również kolekcje dla osób ceniących jakość spod znaku dobrej marki. Na ich sprzedaż mamy w naszym regionie wyłączność. Należą do nich światowe marki Ray Ban, Vogue, Menrad, Jaguar, Davidoff, Morgan, JOOP oraz włoskie kolekcje Kaos, La Matta, Puccini, Vermari

Staramy się, by nasza oferta obejmowała jak najróżnorodniejsze modele: od spokojnej, metalowej klasyki po niepokorne, ekspresyjne oprawki z tworzywa, od filigranowych «patentek» (opraw bezobwódkowych) po masywne, duże oprawy o intrygujących kształtach i barwach…

Filozofia, jaką kierujemy się wybierając firmy i kolekcje, bierze pod uwagę wyłącznie design i jakość. Zapraszamy – u nas zawsze znajdziesz tę własną, niepowtarzalną, a co najważniejsze – odpowiadającą Twojej osobowości!

W szczególny sposób chcemy polecić kilka linii naszych opraw:

Ray Ban

Rayban - ColorizeNAJBARDZIEJ ZNANA KOLEKCJA ŚWIATA

Ray Ban to marka, która nie potrzebuje nie potrzebuje rekomendacji. Zawiera w sobie kwintesencję klasycznej mody okularowej w najlepszym wydaniu. Amerykańska legenda dziś dostępna także dla Ciebie w naszych salonach!

 

rayban-eye-rx5154-2012-51-angle

 

 

‌‌

‌‌

 

 

Vogue

VO2767_30x40.inddESENCJA KOBIECEJ KLASYKI

Vogue to synonim smaku, elegancji i kobiecości. Marka, która od kilkudziesięciu lat zajmuje pierwsze miejsce w świecie mody i szyku. Vogue nie szokuje, nie stara się być tym czym nie jest. Vogue dyskretnie, ale nieodparcie uwodzi. To marka dla pań, które nie muszą sobie dodawać kobiecości – tak jak najlepsze perfumy.

 

vogueVO2714W44-52_1_3

 

 

 

 

Menrad

Menrad1NOWOCZESNY WYGLĄD. NOWOCZESNE OKULARY.

Kolekcja oprawek firmy Menrad swój sukces zawdzięcza przemyślanej strategii rozwoju produktu oraz wyczuciu stylu, nowoczesnemu wzornictwu i oryginalnej kolorystyce. Kolekcja skierowana jest do klientów ceniących wysoką jakość i komfort noszenia, jak również niepowtarzalną elegancję i modne wzornictwo.

Menrad 338_66_1

 

Davidoff

Davidoff1PERFEKCYJNE W KAŻDYM CALU

Produkty DAVIDOFF to autentyczność, jakość i perfekcyjne wykonanie. Znakiem rozpoznawczym marki DAVIDOFF jest dyskretna elegancja, pragnienie bycia najlepszym i nieustanne dążenie do perfekcji. Właśnie tymi zasadami kieruje się Menrad the vision przygotowując i projektując niepowtarzalne okulary przeciwsłoneczne i optyczne Davidoff.Davidoff91034-800x708

 

 

Jaguar

Jaguar1LEGENDARNY KOMFORT, NIESPOŻYTA ENERGIA I WYSZUKANY STYL

Tradycyjnie już marka JAGUAR kojarzy się z luksusem, elegancją , najwyższą jakością i ekskluzywnością. Trzymając się tych założeń nowa kolekcja oprawek optycznych JAGUAR łączy unikalny i luksusowy design z mistrzowskim wykonaniem.

Jaguar 317_50_1

 

Joop!

Joop1WYCZUCIE STYLU,OSOBOWOŚĆ I SEKSAPIL

Wyczucie stylu i ducha czasu, niezależność i jednocześnie wyznaczanie nowych trendów to filary, na których JOOP! zbudował swój wyróżniający i spójny wizerunek, stając się jedną z najważniejszych niemieckich i międzynarodowych marek. Ekstrawagancki, seksowny i olśniewający JOOP! podkreśla pewność siebie i indywidualny styl. Nowa kolekcja oprawek JOOP! Eyewear pozostaje w zgodzie z założeniami marki i odzwierciedla jej osobowość.

Joop 321_38_2

‌‌

Morgan

morganoptique

HAPPY IS THE NEW CHIC

W świecie mody MORGAN ma ugruntowaną pozycję marki uosabiającej francuską zmysłowość i łączącej seksowny styl z paryskim szykiem. Okulary słoneczne i oprawki korekcyjne MORGAN są doskonałym i niezastąpionym uzupełnieniem niekonwencjonalnych kolekcji ubrań firmy MORGAN.

Morgan 329_35_3

 

‌‌‌

‌‍‌

Bodyych

Bodyych1BEZ METKI. BEZ KOMPLEKSÓW.

Polska kolekcja świeżych, niebanalnych wzorów firmowana przez Andrzeja Bodycha. Świetne wzornictwo w przystępnej cenie. Doskonała jakość tworzywa i precyzja wykonania powodują, iż są to oprawy „bez metki, ale również bez kompleksów”.

‌‌‌

La Matta

lamatta-011INTRYGUJE, OCZAROWUJE, NIEPOKOI

Styliści La Matty twierdzą, iż „jest ona synonimem uwodzicielstwa i uroku, który intryguje, oczarowuje i niepokoi. Nowa linia oferuje agresywną atmosferę w doskonałej harmonii z dotychczasową filozofią kolekcji. Zaokrąglone kształty, żywe kolory i niespokojne wzory sprawiają, iż kolekcja ta jest prawdziwie wyjątkowa”.

La Matta to prawdziwy włoski design. W dobie wszechobecności produktów z Dalekiego Wschodu, ta europejska marka uderza wręcz jakością i smakiem.

La Matta to kolekcja dla wymagających kobiet, niebojących się bycia oryginalną, choć zawiera także kilka smakowitych modeli dla mężczyzn. Są to oprawy dla osób ceniących jakość za odpowiadającą jej cenę.

Kaos

KAOS11KALEJDOSKOP BARW

Według deklaracji twórców kolekcji: “Kaos zadziwia i zmienia tradycyjne wzornictwo poprzez kalejdoskop barw i pęd wrażeń. Linia ta łączy rzeczywistość i fikcję, przywodząc skojarzenia z postaciami z futurystycznego komiksu”.

Świetna, odważna i oryginalna linia prawdziwych włoskich opraw, wyprodukowana przez twórców kolekcji La Matta. Przeznaczona dla ekspresyjnych kobiet, lubiących się wyróżniać klasą.