Sawin Optyka – Optometria
Soczewki kontaktowe

contact78457310

Długa praktyka zawodowa w aplikacji soczewek, wiedza medyczna niezbędna w kontaktologii oraz duża ilość szkoleń, w których bierzemy udział, sprawiły, że uzyskaliśmy po raz kolejny zaszczytny tytuł „Lidera kontaktologii

logo_LK_2016

W naszych gabinetach możemy nie tylko dobrać odpowiednie dla Twojej wady wzroku soczewki, ale co ważniejsze, zapewniamy pełne bezpieczeństwo ich noszenia i pełną opiekę po aplikacji, obejmującą m.in. bezpłatne wizyty kontrolne.

eyeoxy_duality_left

Jako soczewki pierwszego wyboru polecamy soczewki silikonowo-hydrożelowe najnowszej generacji rodziny eyeoxy, które są najbardziej bezpieczne i komfortowe dla oka.

Oferujemy korekcję wad sferycznych (krótkowzroczność, nadwzroczność), ale także astygmatyzmu (soczewki cylindryczne).

Dla osób po 40 r.ż. jako jeden z nielicznych gabinetów proponujemy dopasowanie soczewek kontaktowych progresywnych (wieloogniskowych, multifokalnych)!

Dla osób prowadzących aktywny tryb życia, a nie będących w stanie sprostać wymogom pielęgnacji soczewek miesięcznych, proponujemy coraz popularniejsze soczewki jednodniowe (polecamy eyeoxy daily perfect), eyeoxy_daily_perfect_righttakże do korekcji astygmatyzmu – rano zakładasz, wieczorem wyrzucasz i możesz zapomnieć o płynach do pielęgnacji i pojemnikach!

Oczywiście, w ofercie mamy również soczewki innych marek. Jako dobrą alternatywę soczewek eyeoxy sugerujemy rodzinę soczewek Air Optix firmy Alcon. AIR_OPTIX_AQUA_Box Firma ta oprócz soczewek o uznanej jakości oferuje możliwość uczestnictwa w bardzo atrakcyjnych programach promocyjnych, takich jak „Za-Kontaktowani”.

W sprzedaży mamy też soczewki Acuvue firmy Johnson&Johnson, a także płyny pielęgnacyjne, krople nawilżające do oczu i inne akcesoria do soczeeyeoxy_free_care_front1wek kontaktowych – pojemniki, etui itp.

‌‌Pamiętać należy, że kluczowym elementem w noszeniu soczewek kontaktowych są płyny pielęgnacyjne. Tylko właściwy płyn zapewni pełny komfort i bezpieczeństwo w tym względzie.

Rewolucyjnym rozwiązaniem jest płyn Eyeoxy Free Care – oferujący nieporównywalną z innymi środkami jakość we wszystkich 3 aspektach:

– czyszczeniu

– nawilżaniu

– odkażaniu

 

Proszę pamiętać – soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym stosowanym w bezpośrednim kontakcie z tkankami oka, dlatego dla Państwa bezpieczeństwa konieczne są okresowe kontrole u specjalisty (optometrysty lub okulisty)!

Kontrola taka powinna odbyć się rutynowo raz do roku i zawsze, kiedy występują jakiekolwiek niepokojące objawy (np. zaczerwienienie oka, ból, nadmierne łzawienie, pogorszenie ostrości widzenia i in.).

synergi213 Solo

  Systaneao-sept-plus-hydraglyde-360-9747