Sawin Optyka – Optometria
Okulary przeciwsłoneczne

VO_2832SB_EvaMendes_oriz.inddOkulary przeciwsłoneczne, które oferujemy, znacie Państwo z wielu reklam w prasie i telewizji. Z rodzimych kolekcji naszą czołową marką jest Solano, polecamy także okulary z kolekcji Belutti. Ze świata europejskiej mody okularowej proponujemy Państwu doskonałe kolekcje Ray Ban i Vogue. RB Wayfarer

Okulary przeciwsłoneczne, jakie znajdziecie Państwo w naszych salonach to połączenie modnego designu, trwałego materiału opraw oraz najwyższej jakości soczewek. Niezależnie od marki, wszystkie soczewki posiadają doskonałe filtry UV, polaryzację i wyjątkowo czyste i klarowne pole widzenia.

Wszystkie soczewki w RB Clubmasternaszych okularach przeciwsłonecznych posiadają polaryzację i filtr UV!

 

belutti_logo

 

 

 

 

 

2000px-Ray-Ban_logo.svgvogue_1

solano logosolano6

 

 

 

 

 

 

 

Osobom uprawiającym sport z prawdziwą satysfakcją polecamy świetne okulary marek Global Vision, Blu Water i Swag – okulary dla naprawdę aktywnych! W szerokiej gamie modeli znajdziecie Państwo okulary nietonące, nieparujące, wyjątkowo wytrzymałe, fotochromatyczne, antyrefleksyjne, a nawet świecące (z diodami LED)!

Sport1Sport3Sport6Sport2Sport7

Prawdziwym hitem są okulary sportowe przeciwsłoneczne dwuogniskowe – z różnymi dodatkami do bliży, idealne rozwiązanie dla uprawiających sport osób, które na co dzień potrzebują okularów do czytania!

Sport5Sport4

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecaną przez nas opcją dla osób noszących na co dzień okulary jest wykonanie szkieł barwionych z właściwą korekcją.

Dotyczy to każdej możliwej korekcji (nawet soczewek progresywnych), a barwienia, poza standardowymi odcieniami brązów i szarości, mogą być naprawdę dowolne. Oferujemy usługę barwienia według życzenia klienta – na podstawie przyniesionego wzoru wykonamy identyczne zabarwienie na soczewkach!

Polecamy najmodniejsze obecnie powłoki lustrzane!

mirror1????????????????????????????????????

 

Wykonujemy także soczewki korekcyjne polaryzacyjne Xperio, polar2likwidujące odbicia od płaskich powierzchni (jak woda, mokra jezdnia itp.) – bardzo wskazane np. dla wędkarzy i kierowców.

 

sun4

Do modnych obecnie okularów o dużych krzywiznach (wiele modeli okularów sportowych) oferujemy specjalne soczewki RSO (barwione i z polaryzacją), a także Hoyalux i Nulux Sportive, zaprojektowane specjalnie do tego typu opraw. Soczewki takie mogą występować w dowolnych mocach, jako jednoogniskowe i wieloogniskowe.