Sawin Optyka – Optometria
Dla młodszych i najmłodszych

Kids1Jesteśmy miejscem przyjaznym dziecku. Oferujemy dużą gamę modnych i wytrzymałych opraw dla najmłodszych oraz lekkie i bezpieczne soczewki okularowe.

‌‌

Naszym hitem są oprawki Successsuccess_05_2016 z giętkiego tworzywa z rozchylającymi się do ponad 180º zausznikami. Oprawki występują w niezliczonych kombinacjach kolorów i kształtów!

marka_scs_xl_colorsuccess_11_2015

‌‌

child_and_contact_lensesChoć większość osób nie zdaje sobie z tego sprawy, wiele dzieci może nosić soczewki kontaktowe – w profesjonalny, przyjazny i bezpieczny dla dziecka sposób przeprowadzimy aplikację i udzielimy wszelkich niezbędnych wskazówek i porad.

‌‌

Nasz gabinet prowadzi także badania wzroku u dzieci (od 6 r.ż.). Szczególnie specjalizujemy się w przypadkach trudności z nauką, której towarzyszą objawy wzrokowe, zdiagnozowanej bądź niezdiagnozowanej dysleksji, zaburzeń widzenia obuoczngo. W tym zakresie współpracujemy z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, także z Wrocławia.

dysleksja Jeśli Twoje dziecko ma kłopoty z czytaniem, nauką, choć standardowe badania wzroku mogły nie wykazać odchyleń od normy – przyjdź, zapraszamy!

Oferujemy diagnozę i w wielu przypadkach bardzo skuteczne programy terapii widzenia dla poprawy sprawności układu wzrokowego.