Sawin Optyka – Optometria
Okulary sportowe

Osobom uprawiającym sport z prawdziwą satysfakcją polecamy świetne okulary marek Global Vision, Blu Water i Swag – okulary dla naprawdę aktywnych!

W szerokiej gamie modeli znajdziecie Państwo okulary nietonące, nieparujące, wyjątkowo wytrzymałe, fotochromatyczne, antyrefleksyjne, a nawet świecące (z diodami LED)!

Sport1Sport3Sport6Sport2Sport7

Prawdziwym hitem są okulary sportowe przeciwsłoneczne dwuogniskowe – z różnymi dodatkami do bliży, idealne rozwiązanie dla uprawiających sport osób, które na co dzień potrzebują okularów do czytania!

Sport5Sport4

 

 

 

 

Oprócz klasycznych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych posiadamy w ofercie także coś dla osób aktywnie uprawiających sport: od okularów sportowych przeciwsłonecznych po pływackie gogle z korekcją oraz sportowe okulary Sziols dla dorosłych i dla dzieci.

hilco Szczególnie chcemy polecić okulary pływackie firmy Hilco, z których korzysta już wiele osób z wadą wzroku.

Możliwe jest wykonanie okularów z różną korekcją na prawym i lewym oku. Należy podkreślić, że same okulary są najwyższej jakości i wypróbowane zostały z sukcesem u zawodników sekcji pływackiej.

sziols Nasze salony są też autoryzowanym punktem sprzedaży okularów sportowych Sziols. Okulary te są doskonałym produktem szczególnie dla dzieci uprawiających sporty halowe czy piłkę nożną.